فروشگاه

همین الان شروع به خرید کردن کنید

فروشگاه

درباره فروشگاه محصولات طبیعی عارضی

فروشگاه عارضی از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه تولید و صادرات گیاهان دارویی با مدیریت آقای مجتبی عارضی آغاز نمود.همچنین در کنار صادرات این گیاهان انواع مواد غذایی ،گلاب،عرقیات گیاهی ،اسانس های طبیعی،غنچه گل محمدی و سبزیجات خشک نیز توسط ایشان به کشورهایی همچون آلمان،آمریکا،ژاپن و کانادا صادر می شود.

افتخارات فروشگاه

فروشگاه عارضی در قالب شرکت تکین گل کامو به عنوان صادر کننده نمونه و تولید کننده محصولات کشاورزی توانست در بین صادرکنندگان موفق ایران زمین بدرخشد ودر رقابتی . که بدین منظور شکل گرفته بود به عنوان صادرکننده نمونه محصولات کشاورزی باشد

علاوه بر ثبت خلاقیت های شگرف ، با تولید و صادرات خود شهر کامو را جهانی نموده است.

این مجموعه تولیدات خود را در دسته بندی های زیر عرضه می نماید

1) انواع اسانس های طبیعی گیاهی
2) انواع عرقیات گیاهی
3) انواع سبزیجات خشک
4) گلاب و عرقیات طبیعی دو آتشه با درصد اسانس متفاوت
5) چایی های گل و گیاه
6) زعفران
7) اسپری آرایشی و گیاهی
8) اسانس طبیعی برای صنایع غذایی و دارویی

محصولات فوق در انواع مختلف و با کدهای اختصاصی ارائه می گردد.

فروشگاه عارضی بهترین ها را برای شما دارد
کاوش کنید

پیش به سوی آینده

این مجموعه تلاش می کند تا با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه مناطق مختلف کشور و کشت ارگانیک گیاهان دارویی و استخراج روغن های کاملا طبیعی و نیز با بکارگیری تکنولوژی خاص جهت تولید و فرمولاسیون محصولات اختصاصی و همچنین با فرمول سازی و مشاوره از طرف واحد تحقیق و توسعه این فروشگاه جایگاه خود را در بین فروشگاه های به نام حفظ نماید.

عرقیجات، اسانس، عصاره های طبیعی

آنچه در حال حاضر به نام عرقیات ، اسانس های طبیعی ، اسانس های مشابه طبیعی ، اسانس های مصنوعی ، عصاره ها و تولید عرضه می گردد،حاصل اطلاعاتی است که در فرآیند تولید و مصرف اینگونه محصولات تجربه گردیده و کسب تجربیات ب صورت های علمی به کار رفته است.

بهترین چای و عریقیجات را بیابید
همین الان خرید کنید

تازه ترین های جهان

استقبال عمومی مردم از مصرف انواع فرآورده های عرقیات و اسانس به عنوان نوشابه های طبیعی، عطر و طعم دهنده های غذایی ، داروهای طبیعی و نیز استفاده های بهداشتی از یک طرف و تاسیس کارخانه هایی که با استفاده از اطلاعات سنتی و روش های جدید صنعتی جهت استحصال اسانس ها و عرقیات گیاهی فعالیت می نمایند.از طرف دیگر و همچنین استقبال بازارهای جهانی برای خرید انواع محصولات تولیدی که کارخانه جات از سوی دیگر با پیشرفت قابل توجه علمی و اقتصادی ، تولید و عرضه این گونه محصولات در ایران را نوید می دهد.

امید به آینده

امید است با پیشرفت و رونق علمی و اقتصادی اینگونه کارخانه ها بتوانیم در هر چه بهتر عرضه نمودن اسانس ها،عرقیات و عصاره های گیاهی مطابق با آخرین استاندردهای جهانی سر آمد باشیم.

تاریخچه

مروری بر زندگی اقوام مختلف در ایران باستان و مردمان پس از آن ها تا زمان حال نشان می دهد که به طور پیوسته تهیه و مصرف انواع عطر و عرقیات گیاهی به منظور استفاده های غذایی ، آرایشی ، بهداشتی ، درمانی و صنعتی متداول بوده و ایجاد محل تهیه و تولید فر آورده های مختلف اینگونه محصولات ، بخش عمده ای از فعالیت های اقتصادی ، اجتماعی آن ها را تشکیل می داده است.

به لطف ایزد منان؛ تاکنون توانسته ایم جایگاهی معتبر در بازارهای جهانی و اعتماد واحدهای تولیدی داخلی داشته باشیم،امید آن داریم که با خواست الهی و همت و پشتکار همکارانمان در مجموعه فروشگاه عارضی مایه غرور همیشگی و سربلندی مداوم نام کشور عزیزمان ایران در استانداردهای جهانی باشیم.

با توجه به دامنه گسترده محصولات این مجموعه تولیدی خواهان افزایش فعالیت های خود در زمینه های مشابه می باشد،که با بهره گیری از تکنولوژی روز و برترین کیفیت آماده عرضه محصولاتی جدید و متناسب با نیاز مصرف کننده در بازارهای داخلی و خارجی خواهد بود.

تازه ترین چای در دستان شما
فروشگاه